Zapisz w schowku
Stwórz nowy schowek

Kim jesteśmy

"POL-PLUS" Systemy Grzewcze Sp. z o.o.

to firma zajmująca się techniką grzewczą i sanitarną. Korzenie firmy sięgają początku lat 90-tych kiedy to rozpoczęło swoją działalność Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "POL" Sp. z o.o., zajmujące się realizacją robót modernizacyjnych i remontowych dużych obiektów jak elektrociepłownie, kotłownie osiedlowe bądź zakładowe, sieci przemysłowe, węzły.

"POL" Sp. z o.o. było jedną z pierwszych firm prywatnych w Zielonej Górze w naszej branży,

która posiadała własne obiekty. Dysponowała budynkiem administracyjnym, magazynem i halą remontową. Początkowo dokonywała zakupów materiałów wyłącznie na własne potrzeby, w miarę rozwoju w ramach działalności powstała hurtownia, która oprócz świadczenia materiałów na potrzeby wykonawstwa zajęła się sprzedażą dla klientów zewnętrznych. W 1994 roku wyodrębniła się z tego przedsiębiorstwa firma POL-PLUS Systemy Grzewcze s.c. Przekształcono magazyn w pomieszczenia hurtowni. Firma zaczęła się dynamicznie rozwijać.

Nowo powstała spółka

zajęła się sprzedażą kotłów c.o., grzejników płytowych, rur do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, kształtek i zaworów, automatyki ciepłowniczej do powstających kotłowni gazowych i olejowych, wkładów kominkowych, klimatyzacji itp., wraz ze świadczeniem usług serwisowych oraz montażem kominków i klimatyzacji. Rozwijała się prężnie, z czasem przejęła cały magazyn i powstała tam nowoczesna, przestronna hurtownia. Obecnie firma posiada własną, dobrze wyposażoną i zorganizowaną bazę magazynowo-biurową.

pixel